Časté otázky

Rychlé půjčky! Jak to celé funguje?

Jednoduše, zavolejte nám, či vyplňte nezávaznou online poptávku ...zde a vyčkejte až Váš kontaktujeme.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

Žádat můžete o půjčku od 2000 Kč do 50 000 000 Kč se splatností od 7 dní do 30 let. Záleží na tom, jaký produkt potřebujete. Vše s Vámi projednáme a vybereme vhodnou variantu.

Kdo je poskytovatelem úvěru?

Spolupracujeme s více prověřenými poskytovateli. Jedná se výhradně o společnosti vlastníci licenci od ČNB – žádné soukromé osoby! Vyhodnotíme Vaši žádost a doporučíme nejlepšího poskytovatele. Následně s Vámi jeho jménem uzavřeme smlouvu a v případě mikro půjček i vyplatíme peníze na pobočce.  Je jen na vás, zda-li se rozhodnete naší nabídky využít.

Platí se nějaké poplatky?

Ne, neplatí. Vyřízení nezávazné poptávky, stejně jako nezávazná schůzka, či  sjednání půjčky neobsahuje žádné skryté poplatky, ani poplatky předem, ani poplatky za uzavření smlouvy o půjčce!

Potřebuji ručitele?

U mikro půjček, či úvěrů do 1.000 000,- Kč není třeba ručitel, ani hmotná zástava. U výplaty exekucí a půjček nad 1.000 000,- Kč je nutná hmotná zástava.

Jak vysoké jsou úroky a RPSN?

Výše úrokové sazby a RPSN se odvíjí od zvolené nabídky, půjčené částky a celkové doby splatnosti. Všechny podrobnosti o Vašem úvěru se samozřejmě dozvíte předem, ještě před případným podpisem smlouvy.

Jak rychle obdržím peníze?

V závislosti na typu půjčky můžete v ideálním případě obdržet peníze již za 15 minut od schválení na váš účet, či ihned po schválení v hotovosti. U velkých půjček, či úvěrů to bývá druhý den po podpisu smlouvy s výplatou na účet.

Jak budu svou půjčku splácet?

Půjčku budete splácet většinou 1× měsíčně převodem na bankovní účet poskytovatele. Spolu se smlouvou samozřejmě obdržíte i splátkový kalendář, kde budou uvedeny všechny jednotlivé splátky a další nezbytné informace.

Co když nebudu moci splácet?

Všichni poskytovatelé nabízejí možnost prodloužení doby splatnosti, nebo další varianty jak tuto situaci řešit. Pomůžeme Vám v takové situaci najít to nejlepší řešení. Jedním z nich je i pojištění pro případ ztráty schopnosti splácet např. z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání, atd.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Věk min. 18 let, české státní občanství, pro některé typy půjček i slovenské státní občanství, či trvalé povolení k pobytu, prokazatelný příjem a samozřejmě schopnost řádně splácet.

Volejte 731 188 664, nebo vyplňte formulář a my se Vám obratem ozveme.